Ameliyatsız Varis Tedavisi

Ameliyatsız varis tedavisi yöntemleri; 

Varis hastalığının tedavisinde son yıllarda başvurulan yöntemler gelişen teknolojiler sayesinde çok çeşitlenmiştir. Bu çeşitlilik ameliyatsız varis tedavisi alanında konforlu varis tedavisi olanaklarını sunmuştur. Bu yazımızda sizlere bu yöntemleri kısa kısa anlatmaya çalışacağız.

Lazerle Varis Tedavisi 

En sık kullanılan varis tedavisi yöntemlerinden biri olan lazerle varis tedavisi varisli damarın lazer enerjisi kullanılarak içten yakılarak kapatılması işlemidir. Bu işlemin yapılması kısaca şu şekilde anlatılabilir.

Varis oluşmuş olan damarın kapatılmasından başka bir çaresi yoktur. Böyle bir durum karşısında damarın kapatılması için varisli damarın içine lazer fiberi yerleştirilir. Yerleştirilen bu lazer fiberine verilen enerji ile damarın iç cidarı yakılır. Damarın iç cidarı yandığında içine doğru büzüşerek kapanır. Bu sayede çalışmayan damarın kapatılması sağlanmış olur.

Köpük Tedavisi

Lazerle varis tedavisinde kullanılan lazer enerjisi yerine köpük tedavisi sırasında aterosklerol isimli ilacın köpürtülerek damarın içine verilmesi suretiyle

Skleroterapi ile Varis Tedavisi

Varis hastalığına yakalanan tüm hastaların hayallerini süsleyen tedavi yöntemi, Ameliyatsız varis tedavisi

Bu tedavi yöntemi Türkiye’de artık mümkün varisklinik de ameliyatsız varis tedavisi yöntemleri ile varis hastalarının bu sağlık sorununu artık çözümlüyor

Ameliyatsız Varis Tedavisi olmak için geç kalmayın bizi arayın.

Ameliyatsız varis tedavisi konforlu hızlı ve ağrısızdır.

Ameliyatsız Varis Tedavisi hakkında daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın